Could not save XML file

Could not save marker XML file (/home/g30/www/www.g30.fi/wp-content/uploads/sites/9/wp-google-maps/9-1markers.xml) for Map ID 1

Puhelin: 050 444 8000
Sähköposti: itlahituki@itlahituki.com
Käyntiosoite: Roihankatu 12-14, 56800 Simpele
Avoinna: 8.00 – 16.30

Y-tunnus: 1707772-5

Liiketilamme löydät Simpeleen keskustasta. Paikan päältä saat laitehuollot- ja tilaukset kotiin sekä työpaikalle.

Tervetuloa!


 

Henkilöstö

    • Mari Backman-Hyrkäs
    • Toimitusjohtaja / IT-asiantuntija
    • 0400 272 011
    • mari.backman-hyrkas@itlahituki.com
    • Tommi Viinanen
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 015
    • tommi.viinanen@itlahituki.com
    • Iina Terävä
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 014
    • iina.terava@itlahituki.com
    • Minna Pellinen
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 013
    • minna.pellinen@itlahituki.com
    • Eetu Europaeus
    • IT-asiantuntija
    • 040 358 7251
    • eetu.europaeus@itlahituki.com
    • Timo Loikkanen
    • IT-asiantuntija
    • 050 444 8000
    • timo.loikkanen@itlahituki.com
    • Pertti Narinen
    • IT-asiantuntija
    • 050 372 5208
    • pertti.narinen@itlahituki.com
    • Jari Kuusitunturi
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 012
    • jari.kuusitunturi@itlahituki.com
    • Teemu Leppänen
    • IT-asiantuntija
    • 040 7015 966
    • teemu.leppanen@itlahituki.com

Yhteydenottopyyntö

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.