Helpotamme yrityksesi arkea oikeilla ratkaisuilla

Olemme Etelä-Karjalan alueella toimiva ICT-palveluyritys ja toimimme paikallisella tasolla lähellä asiakkaitamme. Toimipisteemme sijaitsee Rautjärvellä. Asiakkainamme on niin yksityishenkilöitä kuin yrityksiäkin.

Tarjoamme asiakkaillemme korkealuokkaisia ICT-ratkaisuja, jotka vapauttavat asiakkaidemme oman ajankäytön, meidän huolehtiessamme tietotekniikasta.

Tutustu palveluihin

Olemme mukana kehittämässä ja rakentamassa asiakkaiden ICT-ympäristöjä, jotka mahdollistavat ICT-infrastruktuurin jatkuvan kehittymisen vastaamaan asiakkaan liiketoimintatarpeita nyt ja tulevaisuudessa.

IT-Lähituki tiedottaa

Lahjoitimme tänä vuonna joulukortteihin tarkoitetut rahat hyväntekeväisyyteen.
Näytä kaikki uutiset

G30 tiedottaa

ICT-palveluketju G30 hyödyntää jatkossa Elisan eSali-palveluita asiakkaidensa palvelutuotannossa. Yhteistyösopimus on Elisan pilvipalveluiden laajin jälleenmyyntisopimus.

Henkilöstö

    • Mari Backman-Hyrkäs
    • Toimitusjohtaja / IT-asiantuntija
    • 0400 272 011
    • mari.backman-hyrkas@itlahituki.com
    • Tommi Viinanen
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 015
    • tommi.viinanen@itlahituki.com
    • Iina Terävä
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 014
    • iina.terava@itlahituki.com
    • Minna Pellinen
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 013
    • minna.pellinen@itlahituki.com
    • Eetu Europaeus
    • IT-asiantuntija
    • 040 358 7251
    • eetu.europaeus@itlahituki.com
    • Timo Loikkanen
    • IT-asiantuntija
    • 050 444 8000
    • timo.loikkanen@itlahituki.com
    • Pertti Narinen
    • IT-asiantuntija
    • 050 372 5208
    • pertti.narinen@itlahituki.com
    • Jari Kuusitunturi
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 012
    • jari.kuusitunturi@itlahituki.com
    • Teemu Leppänen
    • IT-asiantuntija
    • 040 7015 966
    • teemu.leppanen@itlahituki.com
    • Kim Kunnas
    • IT-asiantuntija
    • 0400 272 303
    • kim.kunnas@itlahituki.com

Kumppania etsimässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.